circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства сплатили 200 млн гривень екологічного податку

17.11.2020, 08:28

text
Поділитися:

Надходження екологічного податку у м. Запоріжжя та області за десять місяців склали 197 млн 366 тис. грн (не враховуючи дані великих платників, зареєстрованих у Східному управлінні Офісу ВПП ДПС).

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, до державного бюджету підприємства сплатили 106 млн 225 тис. грн, до місцевих скарбниць – 91 млн 141 тис. грн.

Майже 79% з загальної суми забезпечили суб’єкти господарювання м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 155 млн 839 тис. грн, за забруднення довкілля Запорізького району надійшло 18,5 млн грн, м. Запоріжжя – 9,7 млн грн, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 3,2 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 3 млн грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,2 млн грн, Вільнянського та Новомиколаївського районів – 1,4 млн грн тощо.

Відповідно до бюджетного розподілу, 55% “екоподатку” зараховується до державного бюджету, 45% – до спеціального фонду місцевих бюджетів.

На даний час в регіоні нараховується 2899 підприємств, установ і підприємців, які під час своєї діяльності здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об’єкти або розміщують відходи на підставі спецдозволів. Ставки екологічного податку залежать від виду забруднюючих речовин або рівня небезпечності відходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: