circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства відрахували 200 млн гривень екологічного податку

20.10.2020, 08:31

text
Поділитися:

З початку 2020 року від запорізьких платників до бюджетів усіх рівнів надійшло 195 мільйонів 400 тисяч гривень екологічного податку (не враховуючи показники великих підприємств, які обслуговуються в Східному управлінні Офісу ВПП ДПС).

За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, до державного бюджету підприємства спрямували 105,3 мільйони гривень, до місцевих скарбниць – понад 90 мільйонів гривень податку.

Найбільші платежі забезпечили суб’єкти господарювання м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 155,8 мільйонів, Запорізького району – 18,5 мільйонів, м. Запоріжжя – 8,7 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 3,1 мільйони, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 2,7 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2 мільйони, Вільнянського і Новомиколаївського районів – 1,4 мільйони, Василівського та Михайлівського районів – 1,1 мільйони.

Усього в регіоні зареєстровано 2 595 платників екологічного податку, які здійснюють викиди шкідливих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, у водні об’єкти, а також розміщують, утворюють або зберігають радіоактивні відходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: