circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства відрахували 526 млн гривень податку на прибуток

23.11.2020, 13:09

text
Поділитися:

З початку року від запорізьких підприємств і установ до державного бюджету надійшло 526 мільйонів гривень податку на прибуток (без урахування великих платників). За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, лише за останній місяць суб’єкти господарювання сплатили до бюджету 12 мільйонів.

З початку року підприємства м. Запоріжжя сплатили майже 370 мільйонів гривень податку на прибуток. З доходів мелітопольських і веселівських платників бюджет отримав 54,5 мільйони, бердянських і приморських – 36,5 мільйони, токмацьких та чернігівських – 12,6 мільйони, пологівських, більмацьких та розівських – 11,6 мільйони. Представники бізнесу Запорізького району сплатили 9,3 мільйони, Вільнянського та Новомиколаївського районів – 8,8 мільйони, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 7,6 мільйони.

На сьогодні у Запорізькій області 920 суб’єктів господарювання є платниками податку на прибуток. Цей податок нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами. Базова ставка становить 18 відсотків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: