circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства збільшують борги із зарплатні

24.06.2020, 09:38

text
Поділитися:

Під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Боговіна відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та інших соціальних виплат, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області порівняно з початком 2020 року збільшилась на 21 млн грн, або на 21%. Станом на 01.06.2020 заборгованість склала 121 млн грн.

Під час засідання звітували керівники підприємств-боржників: ЗДП «Кремнійполімер», ЗДП «Радіоприлад» та інші.

Збільшення загальної заборгованості по області обумовлено, насамперед, зростанням боргів на підприємствах державного сектору економіки. Порівняно з початком року сума боргів цих підприємств зросла на 11,2 млн грн та станом на 01.06.2020 склала 53,1 млн грн, або 43,9% від загальної суми заборгованості в області.

Віталій Боговін доручив контролюючим органам вивчити ситуацію, що склалася на підприємствах-боржниках та працювати над вирішенням питання виплати боргів із заробітної плати працівникам. За необхідності до боржників будуть застосовуватись кримінальні провадження.

– Я не розумію накопичення боргів з року в рік. Необхідно опрацьовувати питання виходу з такого становища. За можливості, залучати інвесторів, міняти виробництво продукції, налагодити процес торгівлі за ефективними схемами, заключати контракти. Люди не повинні страждати та сидіти без грошей, всім треба годувати свої родини, – зазначив Віталій Боговін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: