circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства збільшують борги перед працівниками

06.03.2020, 11:04

text
Поділитися:

Під головуванням заступниці директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірини Разуваєвої відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та інших соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області, керівники територій, арбітражні керуючи та керівники підприємств.

Ситуація з погашення заборгованості з заробітної плати в області залишається складною. Так, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в січні 2020 року зросла на 9,8 млн грн і на 01.02.2020 склала 109,8 млн грн, при цьому борг економічно активних підприємств збільшився на 6,5 % і становив 46,5 млн грн.

Збільшення загальної заборгованості по області обумовлено, насамперед, зростанням боргів на підприємствах державного сектору економіки. Так, у січні сума боргів 20-ти цих підприємств зросла на 7,3 млн грн і на 01.02.2020 склала 49,2 млн грн.

Заборгованість на підприємствах, що знаходяться у процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, з початку року зросла на 2,5 млн грн і на 01.02.2020 склала 54,3 млн грн

На підприємства приватної форми власності припадало 51,7 млн грн, комунальної власності – 8,9 млн грн (1,5 %). При цьому заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, які фінансуються з місцевих бюджетів, на 01.02.2020 відсутня.

За підсумками обговорення членами комісії прийнято низку рішень щодо організації роботи з боржниками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: