circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі пільговики онлайн відстежують безплатні путівки

27.02.2020, 21:19

text
Поділитися:

Електронна черга і запис на прийом онлайн. Це лише частина послуг, які надають міські управління соцзахисту. Віднедавна завдяки новому програмному комплексу, в пільговиків з’явилася можливість щоденно самостійно відстежувати рух у черзі за безплатними путівками в санаторій. А ще контролювати процес їх видачі.

Щодня управління в середньому відвідують близько півтори сотні жителів Шевченківського району. А зі стартом опалювального сезону майже 400. Люди звертаються з різних питань, зокрема, за субсидіями чи іншою допомогою. У коридорі їх зустрічає координаторка. Вона ж консультує з різних питань і телефоном. Аби потрапити на прийом до спеціаліста можна скористатись електронною чергою.

Кількість послуг, що надаються в управлінні постійно зростає. Вдосконалюється і їхня якість. Одну людину в середньому обслуговують від 3 до 15 хвилини. А для зручності мам, які змушені приходити на прийом з дітьми, облаштували спеціальну кімнату. В ній є іграшки і навіть пеленальний столик. Дар’я користується послугами “Муніципальної няні”. Тому щомісяця приходить до управління. Відвідувачка управління соцзахисту населення в Шевченківському районі Дар’я Аркатова каже, умови дуже зручні, можна погодувати дитину та перевдягти. Спеціалісти обслуговують швидко та ввічливо.

У пільговиків деяких категорій є можливість безплатно отримати путівку в українські санаторії. Торік цією послугою скористались 158 жителів Шевченківського району. За кошти міського бюджету оздоровлюються ветерани війни. Минулого року управління надало з півсотні таких путівок. З міської скарбниці на це спрямували 370 тисяч гривень.

Начальниця управління соцзахисту населення в Шевченківському районі Ольга Сагура пояснює, пільговику присвоюються персональний код, за яким він відстежує свою чергу. Пільговики мають право вільно обрати санаторій, період перебування, влітку, взимку. Спеціаліст робить запит на санаторій, отримує гарантійний листок, дата заїзду, заклад, період перебування, профіль.

Загалом у цьому управлінні обслуговуються 44 тисячі громадян пільгової категорії. Воно одне з найбільших в місті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: