circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі пільговики знов безплатно користуються громадським транспортом

14.06.2021, 08:43

text
Поділитися:

У Запоріжжі ухвалили рішення щодо відновлення безкоштовного проїзду в громадському транспорті для всіх пільгових категорій запоріжців. Це питання було винесене на розгляд сесії Запорізької міської ради за дорученням міського голови Володимира Буряка. Депутати підтримали пропозицію Володимира Буряка. З 12 червня пенсіонери можуть знову користуватися правом пільгового проїзду у громадському транспорті.

Нагадаємо, в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції у Запоріжжі до останнього часу, згідно з рішенням Запорізької міської ради, було призупинено право безкоштовного пільгового проїзду для пенсіонерів за віком. Інші категорії пільговиків, право на безкоштовний проїзд яких передбачене Законами України, зберігали можливість безкоштовно користуватися громадським транспортом.

В умовах покращення епідемічної ситуації міський голова Володимир Буряк доручив винести на розгляд сесії міської ради рішення щодо відновлення безкоштовного проїзду у громадському транспорті міста для всіх категорій пільговиків, тобто для пенсіонерів. У п’ятницю на сесії це питання вдалося розглянути. Депутати підтримали відповідне рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: