circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі платники податків збільшили відрахування на 31%

07.08.2018, 11:36

text
Поділитися:

За січень-липень поточного року платники податків Запорізької області спрямували до державного бюджету 3,7 мільярда гривень (без даних великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). За повідомленням Головного управління ДФС у Запорізькій області, це на 868 мільйонів або майже на 31 відсоток більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільший ресурс держбюджет отримав від сплати податку на додану вартість – понад 1,7 мільярда, що перевищує минулорічні надходження на понад півмільярда гривень або на 41 відсоток.

Крім цього, значні надходження забезпечені від оподаткування доходів фізичних осіб – 927 мільйонів, що на 179 мільйонів або на 24 відсотки більше торішніх відрахувань.

Підприємства області зі своїх прибутків перерахували 415 мільйонів, збільшення до аналогічного періоду 2017 року склало 23 відсотки або 78 мільйонів.

Рівень сплати військового збору порівняно з минулим роком зріс більш ніж на 28 відсотків. Усього запоріжці направили до держбюджету 297 мільйонів гривень.

Від виробників, які використовують природні ресурси, скарбниця отримала 147 мільйонів рентної плати, що на 5,3 мільйона або на 3,7 відсотка більше, ніж за сім місяців попереднього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: