circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі платники податків скоротили борги на 122 млн гривень

01.10.2020, 11:42

text
Поділитися:

За вісім місяців від погашення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів надійшло 122 млн 300 тис. грн. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.

З цієї суми до державної скарбниці перераховано 71 млн 700 тис. грн, до місцевих бюджетів – 50 млн 600 тис. грн.

З початку року фахівці податкової служби регіону подали до суду 543 позови про стягнення недоїмки на суму 567 млн грн. На даний час задоволено 73 із них на суму майже 140 млн грн, вже сплачено 12,6 млн грн.

Разом з тим, за цей час з рахунків боржників стягнуто платіжними вимогами 9 млн грн. Від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, до бюджету залучено близько 10,5 млн грн, від реалізації дебіторської заборгованості – 2,5 млн грн.

Крім того, з початку року списано безнадійний податковий борг у розмірі 365,5 млн грн, у тому числі майже 300 млн грн – у зв’язку з ліквідацією боржників-банкрутів.

У разі виникнення податкової заборгованості платник податків має право звернутися до податкового органу із заявою про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу. Ця норма встановлена ст. 100 Податкового кодексу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: