circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі поліцейські долучилися до здачі крові

29.04.2020, 08:06

text
Поділитися:

Поліцейські підрозділів поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області в черговий раз взяли активну участь у поповненні банку крові.

В умовах коронавірусної епідемії та здійснення заходів щодо запобігання її виникненню і поширенню, у спеціалізованих медичних закладах, які здійснюють заготівлю крові та її компонентів для потреб пацієнтів, виник дефіцит донорської крові через значне зниження відвідування донорами цих закладів.

Усвідомлюючи, що чужої біди не буває, поліцейські вкотре долучились до такої необхідної справи, як поповнення банку крові. Так, поліцейські підрозділів поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області взяли участь в добровільному донорстві крові. Скористатися зібраними препаратами крові можуть за необхідністю всі громадяни міста Запоріжжя та Запорізької області, лікування яких пов’язане із переливанням крові чи їх компонентів.

Поліцейські пройшли необхідне медичне обстеження і після зібраного лікарями повного анамнезу отримали дозвіл на здачу крові. Здавали правоохоронці як цільну кров, так і окремі її компоненти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: