circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі поліцейські поповнили банк крові

28.02.2020, 09:37

text
Поділитися:

Співробітники апарату Головного управління Національної поліції в Запорізькій області в черговий раз взяли активну участь у поповненні банку крові.

27 лютого запорізькі поліцейські вкотре долучились до комплектування необхідних запасів крові. За ініціативи Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України з 2016 року створений банк крові для співробітників поліції та їх родичів. Крім того, скористатися зібраними препаратами крові можуть за необхідністю всі місцеві лікарні. Адже зібрані компоненті крові зберігаються протягом року.

Поліцейські пройшли необхідне медичне обстеження і після зібраного лікарями повного анамнезу отримали дозвіл на здачу крові. Здавали правоохоронці як цільну кров, так і окремі її компоненті, необхідні для конкретних цілей.

Донори здали плазму, необхідну для потерпілих від травм та опіків, також вона активно використовується для виготовлення медичних препаратів.

Оператор «102» ГУНП в Запорізькій області Юлія Нікітенко пройшла складну процедуру тромбоцитофереза, в результаті якого з її крові рідкої були виділені тромбоцити. Дівчина допомогла сьогодні дитині, адже такий терміновий запит надійшов з онкологічного відділення Запорізької обласної клінічної лікарні. «Це не больно, не страшно, я вже вдруге за рік здаю кров і дуже рада допомогти людям», – каже співробітниця поліції.

Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Дніпровського відділу поліції майору поліції Олександру Угляр минулого року здавав кров, сьогодні – 600 мл плазми.

Загалом у заході взяли участь близько 50 співробітників поліції. Профспілка запорізької поліції закликає поліцейських не тільки міста, а й структурних підрозділів по всій Запорізькій області долучитися до цієї важливої справи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: