+3°

+3°

Запорізькі поліцейські продемонстрували навички з рукопашу

01.03.2021, 12:11

26 лютого на базі спортивного залу Громадської організації «Запорізька обласна організація ФСТ «Динамо» України» відбулися змагання з рукопашного бою серед поліцейських ГУНП в Запорізькій області, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

У змаганнях взяли участь збірні команди підрозділів особливого призначення а також районних управлінь та відділів поліції. Учасники чемпіонату змагались у вагових категоріях від 65 до понад 90 кг та у спільному командному заліку.

“Поліцейські спортсмени досить підготовлені. Серед них – майстри спорту та кандидати в майстри спорту, переможці всеукраїнських та міжнародних змагань з різних видів боротьби. Кожен із них продемонстрував витривалість, професійне володіння прийомами. Спортивний досвід учасників важливий не лише в розрізі спортивних досягнень, а в першу чергу для роботи поліцейського, адже дозволяє забезпечувати особисту безпеку і надати допомогу людям», – розповів начальник відділу професійного навчання Єгор Лоскутов.

Переможцем стала одна з команд Батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Запорізькій області. Друге місце посіла команда бійців Управління корпусу оперативно-раптової дії. Третє місце виборола ще одна команда батальйону поліції особливого призначення.

В особистих заліках по різним ваговим категоріям переможцями стали:

Владислав Лисиця -БПОП – вагова категорія 65 кг, Олександр Лисиця УКОРД – категорія 70 кг.

У категорії 75 кг найсильнішим був Петро Шишкін – УКОРД , а серед борців з вагою 80 кг першим за результатами став Андрій Берніков БПОП.

Переможцями у змаганнях важкоатлетів категорії 90 кг і більше стали Владислав Кропивко УКОРД та Кравченко Артур – БПОП.

Усі переможці отримали почесні грамоти, медалі та кубки.

Підтримували спортсменів під час змагань колеги з правоохоронних органів, спортивних федерацій та члени родин. Поліцейським подякували за те, що вони не тільки гідно виконують професійні обов’язки, а також, знаходять час для заняття спортом, вдосконалюються професійно і піклуються про здоровий спосіб життя!