circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі поліцейські та рятувальники ліквідували умовну пожежу у райвідділі

15.02.2021, 11:31

text
Поділитися:

На базі Запорізького районного управління поліції відбулися навчання, в яких взяли участь відповідальні за організацію роботи з питань пожежної безпеки Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, а також особовий склад територіального підрозділу, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

12 лютого рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на базі Запорізького районного управління поліції провели навчання по дотриманню пожежної безпеки з відповідальними за цей напрямок всіх територіальних підрозділів ГУНП Запорізької області. У заході взяли участь близько 100 правоохоронців.

Розпочав зустріч заступник начальника управління запобігання надзвичайним ситуація Євген Оситнянко. Він повідомив присутнім: «Аналіз пожеж за 2020 рік свідчить, що зі всієї кількості пожеж (6119), які виникли на території Запорізької області, найбільша кількість загорянь – 5091 – виникла через необережне поводження з вогнем. Внаслідок цих надзвичайних подій загинуло 84 людини, в тому числі 2 дітей. Знищено та пошкоджено більше 1100 будівель і споруд. Вже з початку цього року на території області виникло більше 200 пожеж, дві з яких – на підконтрольних об’єктах і підприємствах. Внаслідок загинуло 11 людей. Тому дуже важливо попереджати подібні надзвичайні ситуації, чітко дотримуючись вимог і правил пожежної безпеки».

Подальші навчання по відпрацюванню навичок дій під час пожежної небезпеки та загоряння, проходили в два етапи. В першій частині, теоретичній, Євген Оситнянко розповів поліцейським про основні вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки, види вогнегасників, вогнегасних речовин, засобів індивідуального захисту органів дихання, порядку їх застосування та укриття в захисних спорудах цивільної оборони.

Крім того, учасники навчань отримали знання із надання першої медичної допомоги людині при отруєннях угарним газом, опіках та інших травмах і відпрацювали їх на практичних заняттях.

У другій практичній частини навчань, згідно тактичного задуму, в одному з кабінетів на третьому поверсі Запорізького райуправління поліції виникло загоряння офісної техніки.

За сигналом «пожежна тривога» добровільною пожежною дружиною з числа співробітників поліції була організована евакуація особового складу з об’єкту. Крім того, спеціальна група осіб, визначена нормативними документами, організувала евакуацію макетів документів. Документи були своєчасно переміщені у безпечні місця в межах підрозділу поліції.

Учасники навчань, в умовах наближених до реальних, відпрацювали задану тактичну ситуацію та застосування вогнегасників при гасінні умовної пожежі.

«Такі заняття дуже важливі, адже тренування загартовують, дозволяють при виникненні надзвичайної події уникнути паніки, діяти чітко, грамотно, що допоможе врятувати життя особового складу», – зазначив начальник сектору протипожежної безпеки ГУНП в Запорізькій області майор поліції Андрій Рязанов.

Далі учасники навчання повернуться до своїх територіальних підрозділів і поділяться отриманими знаннями з колегами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: