circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі поліцейські відпрацювали дії у випадку нештатних ситуацій на виборах

21.10.2020, 08:21

text
Поділитися:

Керівництво обласного главку організувало навчання в онлайн режимі для всіх територіальних підрозділів поліції. Їх основне завдання – відпрацювання ситуацій, які можуть виникнути у день голосування, а також координація і налагодження взаємодії правоохоронців під час виборчого процесу, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

У декілька кроків поліцейські відпрацьовували алгоритм дій під час можливих порушень правопорядку в ході проведення місцевих виборів-2020. Навчання охопило три етапи:

1. Виявлення правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.
2. Дії під час завезення виборчої документації до ТВК, взяття їх під охорону, а також дії в день «тиші».
3.Дії в день голосування та підрахунок результатів волевиявлення, переміщення документації з ДВК до ТВК і її здача відповідним комісіям.

«В навчаннях взяли участь співробітники, які в день голосування будуть безпосередньо нести службу в ситуаційних центрах та на виборчих дільницях. «Вирішення теоретичних завдань дозволить перевірити та закріпити знання поліцейських щодо алгоритму дій із забезпечення правопорядку», – зазначив заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Павло Карабута.

«Узгодженість і чіткість дій, оперативне реагування – це основні завдання працівників поліції і складові успішного забезпечення законності, прозорості та чесності виборчого процесу», – додав полковник поліції.

Всі працівники гарнізону запорізької поліції пройшли відповідне онлайн навчання та отримали сертифікати. Учасники тренінгу навчалися також координувати взаємодію всіх служб поліції під час ситуацій, що можуть виникнути у ході проведення місцевих виборів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: