circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі поліцейські відвідують проблемні родини

03.04.2019, 10:58

text
Поділитися:

Працівники поліції та фахівці служби у справах дітей провели рейд у Запоріжжі та Чернігівському районі області, під час якого обстежили умови, в яких виховуються неповнолітні. У результаті складено вісім адміністративних протоколів.

29 та 30 березня у Заводському районі Запоріжжя, селищі міського типу Чернігівка та Чернігівському районі Запорізької області працівники ювенальної превенції спільно з працівниками соціальних служб провели рейди та відвідали сім’ї, які знаходяться на обліку та опинилися у складних життєвих обставинах.

У ході рейду обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, вивчили психологічний клімат в родинах. Із батьками було проведено роз’яснювальну роботу щодо виконання їхніх батьківських обов’язків відносно дітей, та в черговий раз попередили про настання адміністративної відповідальності у разі неналежного виконання батьківських обов’язків.

Також, було вказано на необхідність ведення здорового способу життя, задля надання позитивного прикладу дітям, створення належних умов для їх проживання та всебічного розвитку. Особливу увагу поліцейські звернули на недопущення проявів домашнього насилля.

Під час заходів працівниками поліції було складено 8 адміністративних протоколів за ознаками ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: