circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі поліцейські зустрілися з лідерами ромських об’єднань

20.11.2018, 13:48

text
Поділитися:

Працівники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області взяли участь у заходах, спрямованих на побудову діалогу та взаєморозуміння між поліцією та місцевими ромськими об’єднаннями.

19 листопада працівники Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, керівництво Шевченківського відділення поліції, відділ з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності, представники місцевого ромського центру «Лачо Дром» та коаліції ромських неурядових організацій України «Стратегія 2020» провели спільну робочу зустріч.

Захід відбувся в рамках реалізації плану превентивних заходів із попередження вчинення злочинів щодо нерівноправності громадян та взаємодії між правоохоронними органами і представниками ромських об’єднань Запоріжжя.

Під час зустрічі правоохоронці розповіли алгоритм взаємодії з поліцією. Особливу увагу звернули на недопущені фактів сімейного насильства, зокрема стосовно дітей.

Присутні оговорили запобігання проявів протиправних дій та дискримінації серед національних меншин, окреслили важливі питання співпраці щодо створення безпечного середовища в громаді, враховуючи специфіку ромської культури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: