circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі правоохоронці відпрацювали дії під час безпорядків у суді

24.09.2021, 08:15

text
Поділитися:

23 вересня на території і в приміщенні Запорізького апеляційного суду пройшли тактико-спеціальні навчання особового складу Служби судової охорони Дніпропетровської та Запорізької областей, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Запорізькій області та військової частини 3026 Національної гвардії України, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Головна мета спільних заходів полягала в удосконаленні взаємодії та виробленні єдиного алгоритму дій під час забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в установах судової влади.

Судові охоронці і представники інших силових структур спільно відпрацювали алгоритм дій під час незаконного проникнення осіб до приміщень суду, порушення громадського порядку на території судової установи та в залі судових засідань, а також перешкоджання агресивно налаштованим натовпом заїзду конвойного авто на територію суду, спроби звільнення заарештованих осіб тощо.

Під час практичної фази навчання його учасники тренувалися спільно реагувати на виникнення нештатних ситуацій: виникнення пожежі на об’єкті охорони; надходження повідомлення про мінування об’єкта охорони.

Після тактико-спеціальних навчань, фахівці державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Запорізькій області провели заняття щодо спільних дій співробітників Служби судової охорони та державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Запорізькій області під час виникнення пожежі, загорання або задимлення у приміщенні на об’єкті охорони.

Співробітники управління вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції у Запорізькій області розповіли про різновиди боєприпасів та особливості тактики огляду місць найбільш вірогідного встановлення вибухових пристроїв у судах, органах та установах системи правосуддя.

За словами начальника відділу професійної підготовки та підвищення кваліфікації Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області Вячеслава Філенка, такі максимально наближені до реальних подій спільні навчання сприяють налагодженню взаємодії між підрозділами Служби судової охорони, УСБУ, ГУ ДСНС та Національної гвардії в разі виникнення ускладнень оперативної обстановки в органах й установах системи правосуддя. Змодельовані завдання дають змогу всім суб’єктам взаємодії закріпити на практиці набуті теоретичні знання та вчасно реагувати на зміну обстановки й миттєво приймати рішення в непередбачуваних обставинах.

Такі заняття на базі органів системи правосуддя проводитимуться й надалі для підвищення рівня ефективності спільних дій, взаємодії та злагодженої командної роботи під час забезпечення безпеки учасників судового процесу, а також недопущення можливих конфліктних ситуацій та підвищення кваліфікаційного рівня співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: