circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі прокурори відзначають професійне свято

30.11.2021, 07:45

text
Поділитися:

1 грудня відзначатимуть День працівників прокуратури України. Урочистості з цієї нагоди відбулися у понеділок у Запорізькій обласній прокуратурі.

Участь у заході взяли голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, керівництво всіх правоохоронних органів регіону, представники міської влади Запоріжжя.

Цього року прокуратура України відзначає 30-річчя. У Запорізькій області діяльність цього органу забезпечує вісім окружних прокуратур: Запорізька, Мелітопольська, Пологівська, Бердянська, Василівська а також Шевченківська, Дніпровська, Вознесенівська м.Запоріжжя.

Завдяки реформі, яка відбувається в останні два роки, за ініціативи Президента України з’явилася нова, більш успішна модель прокуратури. Сучасна форма є оптимальною, життєдіяльною і може на належному рівні виконувати функції, про що нагально свідчать результати роботи Запорізької обласної прокуратури, наголосив, вітаючи своїх підлеглих, керівник Запорізької обласної прокуратури Віктор Приходько.

З вітальним словом звернувся до працівників органів прокуратури і голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух:

Хочу привітати вас з професійним святом і подякувати за ту роботу, яку ви щоденно робите задля захисту прав і свобод громадян, задля захисту інтересів нашої держави. Дякую за те, що ви завжди готові допомогти обласній владі у кожному питанні, яке потребує уваги, відстоювання законності та справедливості. Адже відстоювання інтересів держави – це і захист інтересів кожного громадянина. Бажаю здоров’я, професійного зростання, і ніколи не забувати того дня, коли ви вирішили працювати у прокуратурі. Переконаний, кожним з вас рухало почуття справедливості, яке притаманне нашому народу, як визначна риса нашої ментальності – завжди пам’ятайте про це! Справедливість і законність – гасло вашої служби, переконаний, що кожен з вас й надалі буде відстоювати ці цінності, – сказав, звертаючись до працівників прокуратури, голова ЗОДА Олександр Старух.

Олександр Старух вручив відзнаки кращим працівникам галузі.

Подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації отримали:

Ганна Фоміна – прокурор відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Запорізької обласної прокуратури

Михайло Галагуз – головний спеціаліст управління представництва інтересів держави в суді Запорізької обласної прокуратури

Микола Васильєв – прокурор Бердянської окружної прокуратури Запорізької області

Крістіна Мордовченко – прокурор Вознесенської окружної прокуратури міста Запоріжжя Запорізької області

Валентин Тімченко – прокурор Більмацького відділу Пологівської окружної прокуратури Запорізької області.

Ольга Жданова – прокурор Шевченківської окружної прокуратури міста Запоріжжі Запорізької області

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: