circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі промислові підприємства збільшують обсяги виробництва

02.07.2018, 13:26

text
Поділитися:

За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у січні-травні 2018 року обсяги промислового виробництва в області в порівнянні з січнем-травнем 2017 року збільшились на 5,5%. Обсяги виробництва у травні 2018 року в порівнянні з травнем 2017 року збільшились на 6,6 %, а в порівнянні з квітнем 2018 року збільшились на 3,3%.

Зростання промислового виробництва у січні-травні 2018 року в порівнянні з січнем-травнем 2017 року було обумовлене збільшенням обсягів виробництва на підприємствах добувної та переробної промисловості на 5,3%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 6,3%.

Загалом за січень-травень 2018 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення обсягів промислового виробництва у всіх галузях промисловості, крім харчової промисловості та виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

Зростання обсягів промислового виробництва забезпечили текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів на 14,8%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічної діяльності на 12,2%, виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення на 3,6%, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції на 9,8%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування на 9,5%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування на 3,2%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 6,3%.

У харчовій промисловості зменшилися обсяги виробництва на 3,6%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 5,4%.

Промисловістю області за січень-квітень 2018 року було реалізовано продукції, товарів та послуг на суму 72 225,8 млн. грн. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: