circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі промисловики збільшили виробництво на 5%

28.08.2018, 12:31

text
Поділитися:

Підбито підсумки роботи промислового комплексу Запорізької області за січень-липень 2018 року.

За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у звітному періоді обсяги промислового виробництва в області в порівнянні з січнем-липнем 2017 року збільшились на 5 %.

Обсяги виробництва у липні 2018 року в порівнянні з липнем 2017 року зросли на 3,4 %, проте в порівнянні з червнем 2018 року зменшилися на 3,3 %.

Зростання промислового виробництва у січні-липні 2018 року в порівнянні з січнем-липнем 2017 року було обумовлено збільшенням обсягів виробництва на підприємствах добувної та переробної промисловості на 5,1 %, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,6 %.

Загалом відбулося збільшення обсягів промислового виробництва у всіх галузях промисловості, крім харчової та виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

Зростання обсягів промислового виробництва забезпечили: добувна промисловість і розроблення кар’єрів – на 9,6 %, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів на – 16,7 %, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічної діяльності – на 13,9 %, виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення – на 0,8 %, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 7,8 %, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 9,4 %, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – на 4,2 %, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,6 %.

Натомість у харчовій промисловості зменшилися обсяги виробництва на 1,9 %, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 7,2 %.

Загалом промисловістю області за січень-червень 2018 року було реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 106,4 млрд. грн. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: