circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі промисловики збільшують обсяги виробництва

12.04.2018, 12:16

text
Поділитися:

Підбито підсумки роботи промислових підприємств області за січень – лютий 2018 року. За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у лютому 2018 року обсяги промислового виробництва в порівнянні з аналогічним місяцем 2017 року збільшилися на 6,2%, натомість у порівнянні з січнем 2018 року зменшились на 3,4%.

Зменшення обсягів промислового виробництва у лютому 2018 року у порівнянні з попереднім місяцем відбулося в добувній та переробній промисловості на 1,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,7 %.

Зростання промислового виробництва в лютому 2018 року порівняно з лютим 2017 року обумовлено збільшенням обсягів виробництва на підприємствах добувної та переробної промисловості на 5,6%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,3%.

Загалом за січень – лютий 2018 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення обсягів промислового виробництва в усіх галузях промисловості, крім харчової.

Так, у виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення обсяги зросли на 13,9%, виробництві хімічних речовин та хімічної продукції – на 18,7%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, зростання обсягів відбулося на 13,5%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 0,9%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 2,1%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, – на 10,0%.

Промисловістю області за січень 2018 року було реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 17636,7 млн. грн. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: