circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі промисловики збільшують виробництво

26.04.2018, 11:34

text
Поділитися:

За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у березні обсяги промислового виробництва в області зросли як проти попереднього місяця цього року – на 10,4%, так і проти березня 2017 року – на 3,9%. Загалом за три місяці цього року порівняно з відповідним періодом попереднього року відбулося зростання виробництва на 6,6%.

У березні порівняно з лютим наростили обсяги виробництва підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 3,8%, переробної промисловості – на 14,7%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,3%.

Зростання обсягів промислового виробництва у звітному періоді проти січня–березня 2017 року сталося в результаті збільшення виробництва на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 14,8%, переробної промисловості – на 5,1%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,2%.

У переробній промисловості зростання виробництва відбулося в усіх галузях за винятком виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри й інших матеріалів, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: