circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі райони оновлюють схеми екологічних мереж

01.08.2019, 12:07

text
Поділитися:

В області триває розробка місцевих схем формування екологічної мережі відповідно до договору, укладеному між Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації та приватним підприємством «Центр екологічного управління».

За повідомленням Департаменту, розробка схем визначатиме загальну концепцію формування екомережі районів як природного каркаса Запорізької області і як складову частину національної екомережі України, а також всеєвропейської екологічної мережі.

Це сприятиме збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття, розвитку заповідної справи, охороні та збереженню об’єктів природно-заповідного фонду, місць оселення та зростання цінних видів тваринного і рослинного світу, шляхів міграції тварин тощо.

На сьогодні розробка місцевих схем екомережі здійснюється у Великобілозерському, Веселівському, Михайлівському, Розівському районах області.

Раніше в Запорізькій області були розроблені та затверджені «Регіональна схема формування екологічної мережі Запорізької області» та п’ять місцевих схем формування екологічної мережі. Наразі на розгляді в районних радах знаходяться місцеві схеми формування екологічної мережі по Більмацькому, Василівському, Вільнянському, Кам’янсько-Дніпровському, Мелітопольському, Оріхівському, Приазовському, Приморському, Токмацькому, Чернігівському, Якимівському районах, які були розроблені в 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: