circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі ресторатори поскаржилися на карантинні обмеження

15.07.2020, 12:38

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін провів зустріч з представниками ресторанного бізнесу.

Підприємці поскаржились на карантинні обмеження, що заважають їм працювати та на чисельні перевірки з боку правоохоронних та контролюючих органів.

Нагадаємо, роботу розважальних закладів (нічних клубів, кафе та ресторанів) було продовжено до 23 години. На сьогодні їх робота забороняється після 23.00 та до 7.00.

За словами підприємців, працювати лише ввечері не рентабельно, до того ж, залишається плата оренди, комунальні послуги, зарплата персоналу, податки тощо. Умови карантину ставлять під загрозу подальшу діяльність розважальних закладів взагалі.

– Нікому не цікаво, щоб бізнес не працював та стояв. Це і зарплата, і податки, і нарахування до бюджету. Проте є ситуації, де необхідне порозуміння. Ми всі живемо в умовах адаптованого карантину. Наприклад, у курортному місті Бердянськ зафіксовано 29 випадків захворювання, з них 15 – за останні три дні. Якщо така тенденція з захворюванням буде зберігатися, то ми перейдемо на умови суворого карантину та будуть працювати лише продуктові магазини, як це було у березні. Ми досі не можемо відкрити дитячі оздоровчі заклади. Літня оздоровча кампанія ще не розпочалася, і це теж має свої наслідки. По перше, дитячі табори можуть не відкритися цього року, а наступного можуть зовсім закритися. По-друге, це те, що наші діти не мають необхідного оздоровлення. На думку медиків, нас очікує друга хвиля захворювання COVID-19. На сьогодні є рішення державної комісії ТЕБ НС, яке дублюється на місцях. Щодо карантинних обмежень, то Запорізька область, як і інші регіони, виконує рішення Кабінету Міністрів. У Запорізькій області ситуація з захворюванням моніториться щодня за різними показниками. Ми робимо все можливе для послаблення карантину. Щодо перевірок, від яких потерпає бізнес, то пропоную провести зустріч з представниками контролюючих органів та обговорити умови перевірок та налагодити роботу у правовому полі. Нам необхідно чути та розуміти один одного, налагодити конструктивний діалог, пережити тяжкі часи, підтримати один одного, а не заважати працювати та просто виживати, – наголосив під час зустрічі Віталій Боговін.

За попередньою домовленістю, зустріч з представниками бізнесу та правоохоронними структурами запланована на цю п’ятницю, 17 липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: