circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі роботодавці легалізували 4 тис. працівників

01.09.2020, 08:51

text
Поділитися:

Головне управління ДПС у Запорізькій області повідомляє, що за сім місяців залучено до оподаткування 4031 неоформленого працівника.

За результатами проведеної роботи найманим працівникам виплачено 19 мільйонів гривень доходу. Додаткові надходження до бюджету склали майже 8 мільйонів, у тому числі, 3,4 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, 4,2 мільйони гривень єдиного соціального внеску та 300 тисяч гривень військового збору.

Як повідомляє начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, позитивні зміни сталися завдяки роз’яснювальним та профілактичним заходам із працедавцями, які проводить податкова служба спільно з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. Зокрема, при Запорізькій облдержадміністрації та районних адміністраціях створені відповідні робочі групи у складі представників органів ДПС та інших контролюючих органів і державних структур, які організовують зустрічі з роботодавцями. За підсумками засідань переважна більшість керівників підприємств і підприємців виконують вимоги законодавства і належним чином оформлюють своїх співробітників.

Разом із цим, завдяки контрольним заходам серед суб’єктів господарювання, що мали ризики використання неоформленої найманої праці, виявлено 153 особи, які працювали нелегально. Матеріали перевірок надіслані до ГУ Держпраці для вжиття відповідних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: