circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі роботодавці шукають кваліфікованих працівників

13.05.2019, 11:41

text
Поділитися:

Протягом січня-квітня 2019 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 33,1 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 3,9% менше минулорічного показника за аналогічний період.

За сприяння служби зайнятості протягом цього періоду 16,7 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 7,2 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 244 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 42 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 1,5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Крім цього, з початку року 4,8 тис. осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на початок травня на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 17 тис. безробітних.

Наразі кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області становить 2768 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників. Найчастіше роботодавці шукають водіїв, трактористів-машиністів, електромонтерів, кухарів, продавців, електрогазозварників, слюсарів, медсестер та інших представників робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: