circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі рятувальники контролюють хід жнив

27.06.2019, 09:51

text
Поділитися:

У зв`язку з початком жнивної кампанії 2019 року рятувальники Веселівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області спільно з відділом АПР Веселівської районної державної адміністрації розпочали здійснювати рейдові перевірки місць збирання врожаю зернових культур у Веселівському районі.

Необхідно відзначити що керівництво перевіряємих господарств відповідально ставляться до питань протипожежного захисту адже техніка та зернозбиральні агрегати забезпечені сертифікованими вогнегасниками, автотранспорт обладнано іскрогасниками, зроблено розбивку хлібних масивів, проведено їх обпашки, на полях забезпечено чергування техніки пристосованої для цілей пожежогасіння. Такий результат забезпечення якісної готовості до жнивної кампанії.

Під час рейдових перевірок співробітники районного сектору звертали у вагу на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів та автомобілів сертифікованими вогнегасниками, наявність хлопавок та лопат, якість проведення обпашок зернових масивів, наявність відповідних посвідчень про проходження спеціального навчання у робітників які задіяні на жнивах. На прикінці всіх заходів рятувальники вручали механізаторам тематичні листівки та експрес-інформації щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки під час жнив.

Веселівський районний сектор ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області спільно з відділом АПР Веселівської райдержадміністрації звертається до керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств району та громад з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час збирання зернових культур та зберігання зібраного врожаю та сурово дотримуватись вимог правил пожежної безпеки. Не допустимо виникнення пожеж та збережемо врожаю зернових культур 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: