circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі рятувальники освоюють каністерапію

25.03.2019, 13:21

text
Поділитися:

Постійно удосконалюватися – гасло фахівців психологічної служби ГУ ДСНС України у Запорізькій області, яке вони постійно підтверджують на практиці. Днями на теренах області стартував навчально-практичний семінар по використанню метода каністерапії в роботі з дітьми та дорослими.

Каністерапія- різновид енімалтерапіі, метод лікування і реабілітації з використанням спеціально відібраних і навчених собак. Каністерапб використовують в медичній та соціальній реабілітації. Може використовуватися як психотерапевтична методика, що сприяє розвитку розумових і емоційних здібностей, поліпшення рухових функцій і моторики, а також для посилення ефективності розвитку особистості при корекції, реабілітації та соціальній адаптації дітей з нестандартними особливостями розвитку.

Організаторами семінару виступила Всеукраїнська асоціація каністерапевтів. Тренери – Світлана Ніколаєнко, Олена Сердюк та Олена Лахно.

Понад 30 учасників, серед яких психологи та кінологи різних структур, для того аби освоїти даний метод повинні пройти 4 модулі, по завершенню яких отримають спеціальний сертифікат, який засвідчуватиме їх кваліфікацію і дасть право використовувати каністерапію у подальшій роботі.

22 березня у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області у рамках першого модулю відбувся теоретичний семінар, у ході якого учасники ознайомилися із базовими поняттями та методикою застосування каністерапії. 23 і 24 березня на базі спортивного комплексу Головного управління відбулися тренувальні заняття під час яких психологи та кінологи мали змогу втілити теоретичні аспекти семінару і попрактикувати розвиваючі вправи із чотирьохлапими друзями.

Наприкінці тренувань учасники отримали домашнє завдання, яке необхідно презентувати у подальших модулях. Далі на психологів та кінологів чекають терапевтичні сесії та остаточний екзамен, на якому потрібно підтвердити отримані знання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: