circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі рятувальники упереджатимуть загоряння в лісах

04.04.2018, 10:06

text
Поділитися:

3 квітня у рамках міжвідомчої прес-конференції рятувальники спільно із представниками обласного управління лісового та мисливського господарства обговорили питання запобігання пожежам у природних екосистемах та оперативного реагування у разі їх виникнення.

Так, з початку року на території області виникло 59 загорянь в екосистемах, більша частина з яких – за минулі вихідні. У 2017 році цей показник складав понад 200 пожеж. Зараз, з настанням потепління, випалюванням громадянами сухої рослинності починає зростати кількість загорянь на відкритій території. Для оперативного реагування на гасіння пожеж в Запорізькій області щодня на оперативному чергуванні знаходяться 270 рятувальників та 80 одиниць пожежної і спеціальної техніки ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

В разі виникнення масштабних та резонансних пожеж на території природних екосистем області Головним управлінням може бути задіяно 625 чоловік особового складу та 161 одиниця автомобільної техніки.

Від Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства може бути залучено 199 чоловік особового складу та 86 одиниць автомобільної техніки.

На сьогодні, в області розроблений Зведений типовий мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства у пожежонебезпечний період 2018 року.

З метою взаємодії підрозділів Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства і пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Запорізькій області в 2018 році було відкориговано План взаємодії у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних з гасінням лісових пожеж.

Крім цього, для надання допомоги адміністрації Державного національного заповідника «Хортиця» в пожежонебезпечний період на території заповідника Головне управління готове організувати чергування пожежно-рятувального відділення. Вже впродовж восьми років Головне управління забезпечує цілодобове чергування пожежного автомобіля на о. Хортиця, і як показує статистика, це рішення виявилося правильним. Особливо це необхідно в період вихідних і святкових днів, що пов’язано з великим напливом городян для відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: