circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі рятувальники дбають про безпеку жнив

07.07.2021, 10:01

text
Поділитися:

Для сільгосппідприємств настала чергова гаряча пора – час збирання врожаю. А за певних умов – це період, коли на ланах зростає небезпека виникнення пожеж. Тому, фахівці ДСНС надають рекомендації аграріям стосовно укомплектованості техніки відповідними засобами пожежогасіння та дотримання правил безпеки під час жнив.

6 липня, з метою уникнення пожеж під час зернозбиральної кампанії, рятувальники здійснили профілактичні рейди на сільськогосподарських підприємствах у Запорізькому районі щодо їх готовності до збирання зернових культур урожаю 2021 року.

Метою заходу стала перевірка дотримання вимог та правил пожежної і техногенної безпеки під час збирання врожаю, які до початку кампанії довели до відома підприємців для обов’язкового виконання.

Співробітники ДСНС звертали особливу увагу на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів, автомобілів та будівель на території підприємства сертифікованими вогнегасниками, наявність хлопавок та лопат, проведення інструктажів з питань пожежної безпеки з робітниками, які задіяні на жнивах.

Нагадали про правила пожежної безпеки у місцях зберігання зернових та необхідні рекомендації щодо додержання усіх необхідних протипожежних заходів, аби запобігти виникненню надзвичайних подій.

«Протягом червня поточного року рятувальники провели рейдові та планові перевірки сільгосппідприємств щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час підготовки до жнивної кампанії. Особливу увагу фахівці ДСНС приділяли наявності первинних засобів пожежогасіння, пожежних щитів та водопостачання. Під час перевірок звернули увагу на організацію чергування членів добровільної пожежної охорони на пристосованої для цілей пожежогасіння техніці, а також проведення інструктажів з працівниками місць збирання, зберігання та переробки зернових і грубих кормів», – підкреслив головний інспектор Запорізького районного управління підполковник служби цивільного захисту ГУ ДСНС Руслан Шпак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: