circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі рятувальники підготувалися до гасіння лісових пожеж

28.01.2020, 09:21

text
Поділитися:

У зв’язку з тим, що цього року переважає тепла зима, пожежі в екосистемах набули актуальності вже з початку 2020 року.

На базі Головного управління 27 січня рятувальники провели технічну перевірку спеціальних засобів пожежогасіння на відкритих територіях у важко доступних місцях, наприклад, з ускладненим рельєфом або на занадто далекій відстані від найближчого місця під‘їзду спеціальної техніки. Саме в подібних випадках, вогнеборці використовують спеціальні засоби, такі як ранцеві вогнегасники, які дають можливість гасити полум’я навіть при відносно великій інтенсивності.

Тож, під час перевірки рятувальники запорізького гарнізону обговорили принципи роботи ручних, електро та мотооприскувачів, які наявні в підрозділах області. Найзручнішими виявились мотооприскувачі, які мають збільшену вагу та великі об’єми, проте дають можливість гасити полум’я при висоті вогню до 15 см, здуваючи його потоком повітря. Вони мають бак до 15 літрів води, та діють за принципом гасіння розпиленою водою для кращого відбирання тепла та економії водних ресурсів. Ручні та електрооприскувачі мають запас води від 15 до 30 літрів, однак потребують фізичні зусилля під час гасіння або обмежений електроресурс.

Під час перевірки бійці ДСНС ліквідували контрольоване горіння за допомогою електро та мотооприскувачів, для відпрацювання техніки їхнього використання і приведення в стан готовності до дій за призначенням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: