circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі рятувальники та шляховики напоготові до ліквідації наслідків зимової негоди

05.11.2021, 14:47

text
Поділитися:

5 листопада у ході пресконференції рятувальники ДСНС та співробітники Служби автомобільних доріг Запорізької області обговорили готовність відомств до реагування на НС пов’язані з ускладненням погодних умов та аспекти взаємодії.

Як повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг з експлуатаційного утримання Михайло Прохоров, заплановане фінансування на виконання заходів з підготовки дорожнього господарства до зимового періоду 2021-2022 років складає 47 млн. грн. Станом на 1 листопада поточного року для зимового утримання доріг з урахуванням залишків у наявності: відсіву – 14,6 тис. тонн та солі – 5,43 тис.тонн.

Приведено у готовність 100% техніки, тобто 175 одиниць та 87 одиниць навісного обладнання, яке буде задіяно для зимового утримання доріг. Субпідрядними організаціями проводиться робота по укладенню договорів зі сторонніми організаціями на залучення при ускладненні погодних умов додаткової техніки для очищення доріг від снігу оброблення їх протиожеледних матеріалами та навантажування протиожеледного матеріалу. На цей час вже укладено 17 угод на залучення 29 одиниць додаткової техніки. Робота по залученню додаткової техніки продовжується.

Для відстою великовагового и транспорту під час негоди на балансі Служби перебуває 48 майданчиків, які готові до експлуатації. Використовується 17 камер відеоспостереженя, з яких 15 в роботі та 2 заплановано відновити до кінця місяця. Розпочаті роботи щодо монтажу 14 метеостанцій, які планується закінчити до кінця поточного року. З метою забезпечення безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення за рахунок експлуатаційного утримання ліквідовано 305 119 кв.м аварійної ямковості.

Для оперативного реагування на загрози осінньо-зимового періоду Головне управління ДСНС України у Запорізькій області готове залучити сили і засоби, зокрема: 264 чоловік особового складу та 89 одиниць техніки (на чергуванні); 305 чоловік особового складу та 95 одиниці техніки (в резерві); 10 одиниць інженерної техніки; 5 одиниць техніки підвищеної прохідності, яка може використовуватися як тягачі; 4 одиниць техніки обладнаної снігоприбиральним устаткуванням; 3 сідельних тягача з тралами для перевезення інженерної техніки; 3 газові теплові пушки.

В постійній готовності перебуває 32 пожежні автоцистерни підвищеної прохідності для забезпечення гасіння пожеж в несприятливих погодних умовах зимового періоду.

Для оперативного реагування на водних об’єктах в готовності 2 катера на повітряній подушці МАРС-700 та 2 плаваючих транспортера ПТС-М.

Для попередження випадків переохолодження людей і надання допомоги населенню, в готовності до використання 4 мобільні пункти обігріву (намети), які Головне управління готове встановити в населених пунктах області за рішенням місцевих органів влади.

В якості резервного або аварійного джерела живлення готові до використання 6 електростанцій силових та 60 генераторів потужністю до 10 кВт..

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: