circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі ринки готують до відкриття

30.04.2020, 08:57

text
Поділитися:

В Україні вже довгий час оголошено карантин. Кабінетом Міністрів України впроваджено низку карантинних заходів, які виконуються на місцях. У тому числі й у Запоріжжі. Одна з вимог – закриття ринків, зокрема продовольчих та аграрних. Нормативні документи щодо діючих карантинних заходів зазнають постійних змін. Чергові зміни були внесені сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

Згідно з рішенням Уряду з 1 травня в Україні можуть бути відкриті продовольчі та аграрні ринки, які включені до всеукраїнського реєстру ринків. При цьому вони повинні дотримуватись санітарних вимог, які представили Міністерство охорони здоров’я України, головний санітарний лікар. Зокрема вони стосуються наявності вдягнутої маски у працівників та відвідувачів ринку, температурного скринінгу і т.д. У своєму телеграм-каналі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що основною умовою роботи ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог.

У Запоріжжі оперативно почали роботу з виконання відповідного рішення Кабінету Міністрів України. У міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи, яка розглянула ситуацію з відновленням роботи комунальних та приватних продовольчих і аграрних ринків. У її роботі взяли участь представники Держпродспоживслужби.

Зокрема було розглянуто питання підготовки до відновлення роботи комунальних продовольчих ринків. Представники Держпродспоживслужби вже розпочали перевірку їх готовності до роботи з дотриманням санітарних вимог. Першими перевіряють Центральний та Критий ринки. У разі позитивного результату перевірки ці ринки запрацюють з дати, дозволеної Кабміном. Після цього планується перевірити інші комунальні ринки та поступово відновити їх роботу.

Щодо приватних ринків, на яких здійснюється торгівля продовольчими товарами. Вони мають право відновити роботу з того дня, коли це буде дозволено Постановою Кабінету Міністрів України. Знову ж таки за умови дотримання санітарних норм та вимог рішення, прийнятого Урядом. Власники, керівництво приватних ринків відповідають за дотримання всіх вимог під час роботи ринків.

Після відкриття роботу ринків щоденно перевірятимуть мобільні групи у складі представників Держпродспоживслужби, поліції, районних адміністрацій, інспекції з благоустрою. У разі виявлення порушень санітарних вимог будуть здійснюватися дії, передбачені законодавством.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: