circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі садівники можуть розраховувати на бюджетні субвенції

25.07.2018, 12:10

text
Поділитися:

Серед напрямків державної підтримки аграрного сектору на поточний рік окрема увага зосереджена на розвитку садівництва та виноградарства. Так, для аграріїв діє бюджетна програма «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», якою передбачено компенсацію витрат на садівний матеріал у розмірі 72087,4 тисячі гривень.

Щорічно в рамках цієї програми держава компенсуватиме сільгоспвиробникам до 80% вартості саджанців та плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. Це найбільш капіталоємна складова інвестпроекту, на яку припадає до половини всіх витрат.

Зокрема, компенсацію за придбання садівного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю отримають 56 підприємств із 18 областей України. Нові насадження зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культур та виноградиків закладено на 1255 га.

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, серед претендентів на державну підтримку за програмою є п’ять підприємств Запорізької області, що ведуть свою господарську діяльність у галузі садівництва. Це господарства з Бердянського, Василівського, Веселівського та Мелітопольського районів.

Кошти державної фінансової підтримки надійдуть на банківський рахунок після оприлюднення відповідного наказу Мінагрополітики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: