circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі садочки отримали гранти на вивчення української

25.01.2018, 19:12

text
Поділитися:

Цікаве навчання. У департаменті освіти запровадили конкурс для дошкільних закладів. Вони мали підготувати проекти з вивчення української мови для вихованців садочків. Автори найкращих ідей отримають гранти від міського голови. Серед переможців – садочок в Олександрівському районі та два у Хортицькому.

У дошкільному закладі “Казка” діти дуже люблять слухати вихователів, які читають чарівні історії. Тому вихователі вигадали проект Бук-простір. Діти слухають казки українською мовою, а за допомогою лепбуку можуть самі робити улюблених героїв і граючись запам’ятовувати матеріал. А ще можна брати книжки додому та приносити свої для інших. Так, вихователі вчать дітей українській, а ще допомагають подолати мовний бар’єр.

Олена Ляпіна, директорка закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №130 “Казка”, говорить, умовно назвали зону для читання книгосад. Є така затишна локація, де вихователі разом з дітьми знайомляться із сучасною українською дитячою літературою та народними казками українською мовою. Приділяють велику увагу змісту літературних творів та ілюстраціям, бо треба зацікавити

А ось у садочку “Злагода” в Хортицькому районі малечу привчатимуть до рідної мови за допомогою української колискової. Саме її будуть слухати діти перед сном. Для цього сюди закуплять магнітофон, а ще спеціальний пристрій, що буде імітувати зіркове небо. Така ідея у методистки Олени Журової виникла давно. Каже, цей проект інноваційний.

Також грант отримав дитячий садочок “Сіренький зайчик”. Сюди на рівні з іншими ходять особливі діти. На спеціальній дошці діти, що мають вади слуху, мовлення та опорно-рухового апарату можуть розвивати тактичні, зорові та психофізичні функції, а ще розвивати мовлення.

Переможці отримали гранти від міського голови. Сума коштів на реалізацію проектів становить від п’яти до двадцяти тисяч гривень. За півроку вони мають реалізувати свої ідеї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: