circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи готуються до останнього дзвоника

08.04.2019, 11:23

text
Поділитися:

На органи місцевої влади покладається завдання належно організувати проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників закладів системи загальної середньої освіти, які бажають вступити до закладів вищої освіти, та учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти, які здобувають загальну середню освіту.

Одним із таких заходів є забезпечення організованого підвезення учнів 11-х класів до пунктів тестування та в зворотному напрямку.

Протягом літнього періоду має бути забезпечено проведення для дітей спортивно-масових, еколого-натуралістичних і природоохоронних, науково-технічних заходів, творчих конкурсів, краєзнавчих екскурсій та туристичних поїздок; відвідування школярами виставок, театрів, музеїв для ознайомлення з визначними пам’ятками вітчизняної та зарубіжної історії, культури. Варто продовжити практику організації роботи літніх мовних таборів для учнів закладів загальної середньої освіти, особливо дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей пільгових категорій.

У рамках підготовки до нового навчального року належна увага має бути приділена проведенню поточних ремонтів закладів освіти у районах та містах області; контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних умов у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатних закладах; відновленню і ремонту шкільних спортивних майданчиків та перевірці безпечності спортивного обладнання, встановленого на них.

В умовах реформування освітньої сфери має бути продовжена робота щодо створення і технічного оснащення опорних шкіл у освітніх округах та подальша оптимізація мережі закладів дошкільної і загальної середньої освіти, разом з цим вжити заходів щодо недопущення необґрунтованої ліквідації закладів освіти; облаштування освітнього простору других класів закладів загальної середньої освіти відповідно до вимог Нової української школи; впровадження нових Державних стандартів початкової освіти у других класах закладів загальної середньої освіти.

Подальшого розвитку набуде розбудова мережі інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти, класів у закладах загальної середньої освіти, груп у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Для цього доручено здійснити матеріально-технічне та кадрове забезпечення інклюзивної освіти; відкриття та облаштування інклюзивно-ресурсних центрів, ресурсних кімнат; забезпечити архітектурну доступність до закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Незмінною залишається вимога обов’язкового безкоштовного підвезення дітей у сільській місцевості, які проживають поза межами пішохідної доступності, до закладів загальної середньої освіти і додому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: