circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи не встигають освоїти бюджетні кошти

14.11.2018, 13:45

text
Поділитися:

Стан використання коштів на оснащення перших класів закладів освіти області в умовах Нової української школи розглянули учасники онлайн-наради під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До кінця 2018 року залишається трохи більше місяця, а стан використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в частині придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту органами місцевого самоврядування хоч і поліпшився, проте залишається недостатнім.

За словами заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктора Захарчука, із запланованих коштів субвенції «Нова українська школа» з державного бюджету місцевим бюджетам профінансовано кошти в повному обсязі в сумі 51 832,4 тис. грн., а касові видатки складають 31 538,973 тис. грн.

У Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти профінансовано і здійснено касові видатки на закупівлю обладнання інноваційних навчально – тренінгових класів для підготовки вчителів початкових класів у сумі 2 397,928 тис. грн.

У 2018 році продовжено підготовку вчителів початкових класів, які у 2019 році працюватимуть у перших класах: сформовано 46 груп, 1018 учасників. Регіональними тренерами на базі опорних закладів освіти в кожному районі та місті Запорізької області були проведені тренінги для вчителів фізичної культури і мистецтва, підготовлено асистентів учителів, які працюють у класах з інклюзивною формою навчання.

Таким чином, на 01 вересня 2018 року в Запорізькій області забезпечено підвищення кваліфікації всіх вчителів, які приступили до навчання учнів за новим державним стандартом початкової освіти, а також розпочато роботу з учителями, які працюватимуть у перших класах у 2019 році. Загалом підготовлено 82 тренера-педагога, підвищили кваліфікацію 1206 педагогічних працівників.

На підготовку тренерів-педагогів та підвищення кваліфікації педагогічних працівників для закладів загальної середньої освіти області у 2018 році розподілено кошти у обсязі 1347, 15 тис.

Заслухавши інформацію, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив на необхідності прискорення використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», а також доручив Департаменту освіти і науки тримати це питання на постійному контролі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: