circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи отримали повний комплект підручників для інклюзивних класів

24.09.2018, 13:34

text
Поділитися:

Заклади освіти Запорізької області регулярно отримують нові партії підручників і посібників для школярів. За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, останній раз доставка навчальної літератури відбулася 14 вересня.

Цього року для реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти з державного бюджету виділено кошти на друк нових інклюзивних підручників. Варто зазначити, що на сьогодні у спеціалізовані заклади освіти області направлено 1977 примірників навчальної літератури, що становить 100% забезпечення по області. Це: 112 комплектів (490 примірників) навчальної літератури для сліпих; 156 примірників для глухих та дітей зі зниженим слухом; 42 – з тяжким порушенням мови; 1289 – для дітей з розумовою відсталістю.

Крім цього, у Департаменті повідомили, що для учнів п’ятих класів загальних закладів середньої освіти з навчанням українською та російською мовами доставлено 157033 примірники, що становить 82,2% від потреби. З них 151634 (96,6%) примірників уже доставлені у заклади освіти, а решта 5399 знаходяться на складі у м. Дніпро.

Щодо доставки підручників для першокласників загальних закладів середньої освіти. Із запланованих 172573 примірників до області доставлено лише 13088, що становить 7,6% забезпечення. З них майже шість тисяч примірників уже доставлені у заклади освіти, а решта також залишається на складі у м. Дніпро.

Найближчим часом планується відправка нової партії підручників, після чого вони будуть передані закладам освіти області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: