circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи отримують навчальні посібники

31.10.2018, 10:29

text
Поділитися:

Щотижня Запорізька область отримує нові партії підручників і посібників для школярів від Міністерства освіти і науки України. За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, останній раз доставка навчальної літератури відбулася 26 жовтня.

Наразі на обласних базах знаходяться: 123248 примірників книжок для першокласників, що становить 72% від запланованої кількості; 157033 книжки для учнів п’ятого класу – 82% від плану; 85389 підручників для десятикласників – 31% від потреби. Наразі безпосередньо у навчальні заклади області вже доставлено 80% підручників для перших класів, 99% – для п’ятих класів та 50% – для десятих класів.

У Департаменті також повідомляють, що для учнів перших і других класів у повному обсязі (24411 примірників) наявні хрестоматії сучасної української дитячої літератури. Наразі у Департаменті очікується доставка хрестоматій для третіх та четвертих класів. Окрім цього, найближчим часом очікується доставка двомовних словників із навчанням мовами національних меншин загальною кількістю 3342 примірники.

Слід зазначити, що всі спеціалізовані заклади освіти області повністю забезпечені навчальною літературою. Це: 112 комплектів (490 примірників) навчальної літератури для сліпих; 156 примірників для глухих та дітей зі зниженим слухом; 42 – з тяжким порушенням мови; 1289 – для дітей з розумовою відсталістю.

Найближчим часом планується надходження нової партії підручників, після чого вони будуть передані закладам освіти області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: