circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи переходять на новий стандарт початкової освіти

21.02.2018, 13:40

text
Поділитися:

В Україні у 100 школах у пілотному режимі впроваджується новий державний стандарт початкової освіти Нової української школи. У Запорізькій області в рамках експерименту цей проект наразі діє в чотирьох закладах.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, з 1 вересня 2017 проект упроваджено в Запорізькій школі №91, школі «Інтелект» у Кушугумі, а також у м.Бердянськ та м. Дніпрорудне (по два класи).

За словами освітян, за старими програмами дітям важко та нецікаво вчитися. У пілотних закладах відпрацьовуються державні стандарти, головна відмінність яких – отримання знань дітьми не тільки заради самих знань, а орієнтованість на їх необхідність у сучасному реальному житті. Запроваджується компетентісний підхід до навчання.

Якщо цього навчального року за новими стандартами навчається вісім початкових класів, то з вересня 2018 року на них перейдуть усі учні та вчителі перших класів. Школи будуть осучаснені, у вчителів буде новий підхід до викладання предметів. Та головне – діти з радістю будуть йти до школи та цікаво розпочинати навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: