circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи перевіряють на дотримання правил безпеки

27.10.2017, 10:53

text
Поділитися:

З метою запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій у навчальних закладах, 26 жовтня спеціалісти Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели перевірку закладів освіти міста.

Під час перевірки, керівному складу, вчителям та робочому персоналу шкіл нагадали основні правила пожежної безпеки в навчальних закладах. Оскільки важливе значення у боротьбі з вогнем відіграють первинні засоби пожежогасіння, рятувальники в першу чергу перевіряють наявність вогнегасників, їх справність та роз’яснюють правила користування ними.

Також інспектори обстежили технічний стан електромережі, наявність евакуаційних шляхів та вимоги до них на випадок виникнення пожежі в навчальних закладах. Крім того, персоналу закладів нагадали, що в навчальних класах та кабінетах слід розміщувати лише необхідні для забезпечення навчального процесу речі, а кількість парт не повинна перевищувати гранично допустиму норму.

Як засвідчив результат перевірки, протипожежний стан шкіл забезпечений на достатньому рівні. Керівники закладів освіти на належному рівні організували виконання приписів наглядових контролюючих органів, розуміючи, що безпека дітей – це головне. Подібні перевірки та інструктажі наразі проходять у всіх навчально-виховних закладах області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: