circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи перевіряють на дотримання вимог пожежної безпеки

11.10.2017, 10:14

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулось засідання комплексної робочої групи щодо підготовки навчальних закладів до навчального року. До розгляду питання долучилися голови районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, повідомляє ГУ ДСНС.

Віктор Скобліков нагадав, що за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на регіональному рівні створено постійно діючі комплексні робочі групи щодо забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель. Зокрема, розпорядженням голови облдержадміністрації було створено та затверджено склад обласної комплексної робочої групи та доручено створити районні та міські комплексні робочі групи.

Учасники засідання заслухали звіти п’яти районних державних адміністрацій: Михайлівської, Новомиколаївської, Оріхівської, Пологівської та Приазовської.

За словами начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Євгенія Водоп’янова, у закладах освіти зафіксовані порушення вимог пожежної безпеки. Зокрема, несправними залишаються джерела зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежні гідранти та водойми) та системи внутрішнього протипожежного водопостачання. У деяких закладах не вистачає систем пожежної сигналізації або вони потребують ремонту, недостатньо вогнегасників для повного забезпечення навчальних закладів первинними засобами пожежогасіння.

За результатами засідання робочої групи керівникам територій надано доручення щодо усунення виявлених недоліків із забезпечення пожежної безпеки, обладнання закладів освіти, розв’язання наявних технічних проблем у будівлях та спорудах, забезпечення безаварійної експлуатації котелень, що здійснюють опалення цих закладів.

Крім цього, районним та міським робочим групам доручено провести протягом місяця аналогічні перевірки закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: