circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи продовжують отримувати новий спортивний інвентар

01.02.2017, 15:24

video text
Поділитися:

Під дзвін медалей учні школи № 15 заходять до спортивного залу. В них сьогодні свято. Учні отримали новий спортивний інвентар.

«Кожна школа отримала інвентарю спортивного більш ніж на 26 тисяч гривень. Всього на цю програму понад 3 млн гривень було витрачено з коштів місцевого бюджету. Я думаю, це перша цеглинка для зміцнення матеріально-технічної бази, особливо спортивної», – говорить Анатолій Пустоваров, заступник міського голови.

Отримавши дарунки, діти демонструють свої спортивні вміння.  Першими виходять гімнастки.

Вслід за ними свої вміння демонструють танцюристи.

А потім маленькі футболісти показують як можуть вправлятися з м`ячем.

Спостерігаючи за виступом своїх вихованців, вчителі кажуть, задоволені новим інвентарем. Сподіваються, тепер уроки фізкультури стануть ще цікавішими.

«Школа це навчальний заклад. Для нас дуже важливо вчитися, освоювати науки, але при цьому діти повинні бути здорові. А здоров’я починається з систематичних занять. Я не кажу про великий спорт, просто, з фізкультури. У нас два спортзали і, звичайно, без хорошого інвентарю хороше заняття не проведеш. І  цікаве для дітей», – каже Оксана Кириченко, директорка школи №15.

Свято завершили танцювальним флешмобом. Учні школи кажуть, тепер з ще більшим нетерпінням чекатимуть шкільних спортивних занять.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: