circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи дбають про збалансоване харчування учнів

03.03.2020, 20:20

text
Поділитися:

Ранок у кухарів гімназії №6 розпочинається о 5-й ранку. Зазначають, починають готувати рано, аби ж встигнути до сніданку. Завідувачка виробництва запорізької гімназії №6 Віра Воробій говорить, меню – досить розширене, діти охоче купують їжу.

Після того, як все готово, розкладають їжу по тарілках. Для початкових класів на сніданок – макарони, курячі биточки, салат з вареного буряка, хліб та чай. Паралельно ж в цей час готується й обід. А це овочевий суп, картопля тощо.

Кухарі зазначають для старших класів меню на вибір: гречана каша чи пюре картопляне, вареники, відбивні, котлети, тушкована капуста, сирники чи запіканка. Медична сестра запорізької гімназії №6 Ольга Коваль каже, у раціоні завжди наявні овочі та фрукти. Кожного дня готують салати з капусти, буряка, також у меню присутні м’ясні вироби – відбивні, котлети, тюфтельки. Робиться все для того, аби раціон дітей був збалансованим і повноцінним.

Директорка запорізької гімназії №6 Тетяна Хімуха підкреслює — якісне харчування можливе за умови наявності команди професійних кухарів та сучасного обладнання. Аби гарячі страви лишалися гарячими, було встановлено спеціальну лінію з підігрівом.

Снідати діти проходять після другого уроку, тому до їхнього приходу сервірують і столи. Самі школярі зазначають, що сніданки смачні. Старшокласники з ранку віддають перевагу випічці з чаєм.

У школі зазначають, на початку навчального року затверджують графік так званого громадського контролю. Кожного дня до їдальні у супроводі медичної сестри приходять батьки, які й перевіряють санітарний стан обідньої зали та якість готової їжі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи запорізької гімназії №6 Наталія Плотнікова зазначає, на базі гімназії створено комісію з адміністративно-громадського контролю. До неї увійшли директор, його заступник, медична сестра, представник батьківського комітету і батьки. У куточку споживача розміщено зошит, який заповнюють батьки та вказують зауваження або побажання.

Самі ж батьки зізнаються: їжа смачна, адже школярі часто приносять випічку додому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: