circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи готують до нового навчального року

08.08.2019, 13:40

text
Поділитися:

Менше місяця залишається до початку нового навчального року. Питанню підготовки установ і закладів освіти області до роботи в новому 2019/2020 навчальному році була присвячена обласна селекторна нарада, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. На прямому зв’язку перебували керівники територій та закладів освіти.

− У липні ми проводили нараду, присвячену підготовці до нового навчального року. Тоді керівникам територій була поставлена задача: освоїти кошти державної субвенції на придбання меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійного обладнання для Нової української школи до початку занять. Наразі нам важливо розуміти, чи заклади освіти встигають закупити обладнання і чи діти підуть у готові класи. Хочеться зрозуміти, чому при однакових умовах одні громади встигають все зробити у терміни, а деякі мають певні труднощі, − наголосив Едуард Гугнін.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28.03.2019 були виділені кошти на придбання дидактичних матеріалів, меблів, комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного обладнання для Нової української школи всім адміністративно-територіальним одиницям на загальну суму 35 080 553 тис. грн.

Відповідно до наданої інформації, на сьогодні на 100% освоїли кошти по окремих напрямах у Більмацькому, Веселівському, Михайлівському, Новомиколаївському, Приазовському, Приморському, Токмацькому та Бердянському районах та в окремих громадах.

Крім цього, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2018 були виділені кошти на придбання україномовних дидактичних матеріалів 17 адміністративно-територіальним одиницям на суму 5 537 700 тис. грн. За наданою інформацією, ці кошти освоєно в Токмацькому районі, Веселівській, Ботіївській та Михайлівській ОТГ. В інших закладах тривають тендерні процедури.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2018 були виділені кошти на ресурсні кімнати 24 адміністративно-територіальним одиницям на суму 16 553 500 тис. грн. Усі території частково освоїли кошти, наразі тривають процедури закупки та поставки.

Керівники територій запевнили, що торги вже оголошено, договори підписано, тепер чекають поставки. Всі процедури будуть завершені до початку вересня і заклади освіти будуть готові приймати учнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: