circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи повернулися до занять у дистанційному форматі

09.11.2021, 17:31

text
Поділитися:

З понеділка запорізькі школярі повернулись за парти, однак дистанційно. Після затяжних канікул, на які діти у зв’язку із запровадженням «червоної» зони пішли на тиждень раніше, навчання все ж таки відновилось.

У технічному ліцеї навчається зо дві сотні школярів. З 8 листопада у закладі поновився освітній процес, але замість очного навчання діти повернулись на дистанційку. Вчителі кажуть, проблем з викладанням у такому форматі вже немає, єдине, що змінилось, — кількість годин. Адже за нормами, працювати за комп’ютером дозволено не більше двох.

Вчителька української мови Запорізького технічного ліцею Любов Голуб говорить, дуже важко вкласти весь матеріал у 25-30 хвилин, але сьогодні дистанційно працювати вже легше, аніж вперше. Краще стало й оснащення, проте живий урок, як і раніше, нічим не замінити.

Учні цього ліцею навчаються онлайн завдяки програмі «Гугл класрум», порталу “Нові знання” та платформі “Скул Зет.”. Усі завдання вчителі публікують у цих додатках. Там же перевіряють і домашні завдання учнів. Незважаючи на те, що ліцей має поглиблене вивчення точних наук, аутсайдерів серед учнів на дистанційці немає.

Директор Запорізького технічного ліцею Ігор Баглер пояснює, вчителі звертають увагу на учнів, яких перестає бути видно під час уроку. Також дають завдання та перевіряють, як учні закріпили пройдений матеріал.

Натомість у департаменті освіти зазначають: якщо ситуація щодо кількості хворих стабілізується, а рівень інфікування піде на спад, ймовірно, що і процес навчання повернуть до звичного формату. Однак важливим фактором залишатиметься стовідсоткова вакцинація усього педагогічного колективу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: