circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школи успішно виконують навчальні плани у дистанційному режимі

29.04.2021, 08:15

text
Поділитися:

28 квітня депутати постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму провели чергове засідання. На ньому було заслухано звіт директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслава Романчука, а також проведено зустріч з батьківськими комітетами міських шкіл.

Керівник департаменту освіти і науки доповів про ситуацію з захворюваністю на коронавірус у міських закладах освіти. На сьогоднішній день, як запевнив Станіслав Романчук, ситуація контрольована. З усіх педагогічних працівників міських закладів освіти на даний хворіють лише 36. Також лікуються від коронавірусу 86 дітей шкільного віку і майже стільки ж дошкільного.

– На карантин ми дітей відправили не через те, що вони хворіють, а для того, щоб запобігти масовим захворюванням і поширенню коронавірусу у шкільних колективах. Усі навчальні плани наразі виконуються у повному обсязі у дистанційному режимі, – розповів очільник департаменту.

Також Станіслав Романчук відзвітував про проведення ремонту на території 99-го ліцею – там здійснено заміну комунікацій. Завершуються земельні роботи, після чого буде проведено благоустрій території та озеленення. За виділення необхідних для цього коштів депутати проголосували на минулій сесії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: