circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі демонструють перші кінороботи

23.05.2019, 10:27

text
Поділитися:

На цьогорічний ІV обласний кінофестиваль патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф.ZP» підготували свої стрічки 10 команд. Під час урочистого відкриття фестивалю привітала учасників начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Наразі у кінозалі триває конкурсний показ короткометражних фільмів патріотичної тематики, створених колективом авторів – представників учнівської молоді.

Команди-учасники кінофестивалю розподіляються за лігами: «Ліга дебютантів» – команди, які вперше беруть участь у кінофестивалі; «Прем’єр-ліга» – команди, які вдруге беруть участь у кінофестивалі; та «Ліга лауреатів» – команди, які мають досвід участі у кінофестивалі понад два роки.

Цей кінофестиваль проводиться щорічно і триває протягом навчального року, в період з жовтня по травень. Кожна команда методом жеребкування отримала індивідуальне завдання – жанр, у якому має бути створений патріотичний короткометражний фільм. Обласним центром патріотичного виховання молоді були організовані тренінги та майстер-класи, спрямовані на опанування учасниками кінофестивалю основ режисерської, акторської, операторської майстерності, інтерактивних тренінгів по роботі зі сценарієм, літературному та художньому оформленню короткометражних фільмів патріотичної тематики.

Відзняті фільми демонструються на великому екрані з метою популяризації творчих надбань молоді та привернення уваги до україномовного медіа продукту.

Члени журі визначають переможців конкурсу в лізі дебютантів, прем’єр – лізі, лізі лауреатів.

У підсумку з’явиться 10 короткометражних україномовних патріотичних фільмів, які будуть використовуватися для реклами навчальних закладів, як приклад набуття молоддю патріотичного досвіду під час обласних наукових, методичних, інформаційних, культурологічних заходів.

Незмінними організаторами місцевого «Оскара» виступають Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр патріотичного виховання молоді та Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: