circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі долучаються до наукової роботи

04.09.2019, 10:52

text
Поділитися:

У 2018/2019 навчальному році від Запорізької області у ІV етапі всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 112 учнів 6-11 класів. Серед них 45 визнано переможцями.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, найкращих показників досягнуто командами області на олімпіадах з хімії, правознавства, інформаційних технологій та економіки.

Порівняно з минулим роком якість виступу команд області зросла, зокрема, на олімпіадах з правознавства, російської мови та літератури, інформаційних технологій, економіки, мови іврит та єврейської літератури, юних знавців Біблії.

Найрезультативнішими на всеукраїнських олімпіадах 2019 року визнано команди закладів освіти м. Запоріжжя, а саме: ліцею «Логос» Вознесенівського району, звідки було шість переможців, ліцею № 99 Хортицького району (п’ять переможців), гімназії № 27 Вознесенівського району та ліцею «Перспектива» Шевченківського району (по чотири переможці), гімназії № 28 та класичного ліцею Вознесенівського району (по три переможці), гімназії № 6 Комунарського району та спеціалізованої школи № 16 м. Бердянська, українсько-болгарського ліцею м. Приморська (по два переможці).

Кращими визнано шестеро обдарованих учнів області, які посіли І місце в Україні. Це: Олександра Хелемендик (олімпіада з української мови та літератури, гімназія № 27), Поліна Колесникова (олімпіада з російської мови та літератури, класичний ліцей), Крістіна Ільїна (олімпіада з правознавства, гімназія № 27), Олександр Мироненко (олімпіада з хімії, ліцей № 99), Віктор Данченко (олімпіада з біології, спеціалізована школа № 25, м. Мелітополь), Софія Лазарєва (олімпіада з економіки, ліцей № 34, м. Запоріжжя).

У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році взяли участь 55 учнів 9-11 класів закладів освіти області, з яких 26 стали переможцями.

Найкращих результатів досягнуто в наукових відділеннях з економіки, фізики та астрономії, історії, хімії та біології.

Порівняно з минулим роком покращено результати в наукових відділеннях: філософії та суспільствознавства, наук про Землю, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних наук; знижено показники в наукових відділеннях: мовознавства, математики, технічних наук, історії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: