circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі опановують передові технології в «STEM центрі»

20.10.2017, 10:15

text
Поділитися:

В обласному центрі активно розвиваються сучасні освітні напрямки. З березня 2017 року Запоріжжя на базі позашкільного навчального закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» почав роботу «STEM центр», нагадує прес-служба мерії.

Центр оснащений сучасною технікою, створені всі необхідні умови для освоєння дітьми сучасних технологій.

На сьогодні тут навчаються понад 120 запорізьких хлопчиків і дівчаток у віці від 5 до 17 років.

Сьогодні в центрі відбувся інтерактивний захід «Навчився сам – навчи іншого». Були організовані майстер-класи (лего-конструювання та програмування) і творчі лабораторії, присвячені загальноєвропейському тижню кодування CodeWeek 2017. Юні розробники продемонстрували своїх роботів в дії. Також відбувся інтелектуальний квест «Аліса в країні чудес».

Поспілкувався з вихованцями та викладачами центру заступник міського голови Анатолій Пустоваров. За його словами, створення подібних «STEM центрів» дає можливість дітям освоювати технології, за якими майбутнє. Тому місто вкладає істотні кошти в розвиток цього напрямку освіти.

– Даний напрямок позашкільної освіти націлений на розвиток логічного і творчого мислення дітей. Це такі актуальні напрямки як IT програмування, робототехніка, інженерія – це професії майбутнього. Це дуже важливо для індустріального міста. Такі «STEM центри» повинні бути у всіх районах міста. Багато дітей хочуть тут навчатися. У поточному році на поліпшення матеріально-технічної бази позашкільних установ з міського бюджету було спрямовано понад 5 млн грн., близько 1 млн грн. на створення і забезпечення повноцінної роботи «STEM центру», – підкреслив заступник міського голови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: